Kadra dydaktyczna

1.      Nasza kadra dydaktyczna złożona jest z doświadczonych specjalistów, u których bogata wiedza teoretyczna idzie w parze z codzienną praktyką zawodową.

2.      Każdy z naszych instruktorów ma stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu.

3.      W myśl naszego motta „Jeśli robisz coś z Pasją, zawsze zrobisz to dobrze", wybieramy nauczycieli dla których praca jest również Pasją.

4.      Naszą kadrę wybieramy spośród najlepszych trenerów, kładąc nacisk zarówno na bogaty zasób wiedzy merytoryczno - praktycznej jak również podejście do uczniów.

Dawid Marciniak

Główny szkoleniowiec oraz założyciel SPECJALISTYCZNEJ SZKOŁY TERAPII LECZNICZYCH

Od 11 lat fizjoterapeuta, główny szkoleniowiec oraz założyciel SPECJALISTYCZNEJ SZKOŁY MASAŻU I TERAPII LECNICZYCH Posiada wykształcenie pedagogiczne, które wykorzystuje od 8 lat. Pracował w największych firmach kosmetyczno - medycznych w Polsce tj. Instytut Dr Ireny Eris orazCLARENA jako fizjoterapeuta i masażysta. Zawsze cieszy się sympatią i szacunkiem swoich kursantów gdyż wszystkie szkolenia prowadzi na najwyższym poziomie. Dowodem tego są liczne opinie i referencje zamieszczone na naszej stronie  i w sieci.

 

Odbył ponad 40 szkoleń i stale pogłebia swoją wiedzę na kursach i warsztatach doszkalających z zakresu

1. Masaży medycznych

 • leczniczy masaż klasyczny I i II stopnia, ponad 600 h
 • kurs masażu leczniczego 3 stopnia 60h
 • kurs Leczniczy masaż tensegracyjny - 2 kursy 60 h
 • masaż kobiet w ciąży 20 h
2. Masaży orientalnych
 • ponad 20 szkoleń i kursów. Łącznie ponad 500 h

w tym min.

 • Masaż LOMI LOMI - 80 h
 • TMT masaż tajski - 80 h 
3. Terapia punktów spustowych Trigger Points
 • 2 kursy E.Staciwa 40 h
4. Drenażu limfatycznego i KTP
 • kurs masażu leczniczego min. drenaż limfatyczny 80 h
 • kurs drenażu limfatycznego w wybranych jednostkach chorobowych 20 h
 • kurs drenażu limfatycznego i KTP 60 h
 • kurs KTP 120 h
 • projekt unijny do tyczący KTP w wybranych jednostkach chorobowych. Współpraca z wrocławskim klubem Amazonek 600 h
5. Diagnoza i leczenie tkanek miękkich
 • techniki rozluźniania powięziowego 20 h
 • techniki aktywnego rozluźniania mięśniowo – powięziowego 20 h 
6. Masaż tkanek głebokich MTG
 • 2 kursy 60 h
7. Terapii manualnej
 • FTM I 30 h
 • FTM II 30 h
 • Wielospecjalistyczny Kurs Medycyny Manualnej ponad 240 h - w trakcie
8. Kinesiology Tapingu 
 • 2 kursy KT podstawowego 40 h
 • 2 kursy KT w ginekologii 20 g
9. Prywatna praktyka fizjoterapeutyczna oraz 
 
 • Warsztaty, organizacja własna – MTG, ANATOMY TRAINS
 • Inne szkolenia i kursu powiązane z masażem i fizjoterapii
 • W swojej pracy wykorzystuje min. zasady tensegracji strukturalnej
 • Od dłuższego czasu również miłośnik integracji strukturalnej oraz holistycznego podejście do ludzkiego ciała.

"...Zapragnąłem postawić kolejny krok naprzód otwierając SPECJALISTYCZNĄ SZKOŁĘ TERAPII LECZNICZYCH, by każda osoba zainteresowana tematem SPA, masażu i terapii leczniczych miała jeszcze lepszy dostęp do wiedzy typowo praktycznej ."

Dominika Brożyńska

Z zawodu fizjoterapeutka, z pasji masażystka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, wychowanka Centrum Spasja, gdzie odbyła liczne praktyki i szkolenia z zakresu terapii i masażu orientalnego oraz leczniczego. Energiczna, zawsze uśmiechnięta pasjonatka masaży orientalnych. Stale pogłębia swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności na kursach i szkoleniach.

Prywatnie szczęśliwa mama lubiąca taniec, podróże i dobrą książkę dla relaksu...

„…Pragnę przekazywać swoją wiedzę i zamiłowanie do masażu wszystkim uczniom tak, aby w pełni mogli wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w swoich gabinetach a ich klienci byli zawsze z nich zadowoleni. Prowadzenie kursów i szkoleń w Centrum Spasja to praca do której jestem stworzona!! ...”

Elżbieta Szczuka

Dyplomowana masażystka. Od 5 lat studiuje tajniki medycyny wschodniej oraz masażu leczniczego. Na początku swojej kariery ukończyła kurs masażu Lomi Lomi Nui. Dzięki temu kursowi poznała nowe oblicze pracy z ciałem i duchem.

W międzyczasie pracowała w salonie odnowy biologicznej, gdzie po raz pierwszy zetknęła się z masażem gorącymi kamieniami i innymi popularnymi technikami masażu. Praca w salonie ugruntowała jej orientalne podejście do masażu. W konsekwencji postanowiła nauczyć się masażu tajskiego. Kanya Krongboom zapoznała ją z odmiennymi technikami pracy z ciałem człowieka. Nie poprzestała na kursach.

Medycyna wschodu tak ją zainspirowała, żew 2009 roku wyjechała na 5 miesięcy do Tajlandii, gdzie pogłębiała swoja wiedzę na temat leczenia za pomocą dotyku. Po powrocie otworzyła salon masażu, gdzie współpracowała z Tajką, z którą wymieniała wiedzę i doświadczenie.

Zainspirowana medycyną tajską, a w szczególności masażem postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi. W Szkole Spasja uczy najpopularniejszych technik masażu tajskiego. Przekazuje również wiedzę na temat medycyny wschodu, by utrzymać ciało i umysł w równowadze.

Jej motto: „Każdy z nas ma zajęcie, które kocha robić. Ja właśnie to robię. Masaż to moja pasja"

Agnieszka Miedzińska

Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej. Położna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Siedem lat pracowała w Szpitalu Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy, a później w Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu na Oddziale Patologii Noworodka i Intensywnej Terapii Noworodka. Obecnie znaleźć ją można na  Bloku Porodowym w Klinice  przy ulicy  Chałbińskiego. Pracuje z kobietami w ciąży, po porodzie ale także z noworodkami i wcześniakami. Współpracuje dodatkowo ze szkołą rodzenia w Centrum Rozwoju Dziecka - Czerwony balonik.

 

„...Staram się przekonywać kobiety, że ciąża to nie choroba a poród i macierzyństwo jest wyjątkową podróżą zarówno dla matki jak i dla dziecka..."

 

Elżbieta Raduchowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Profesjonalistka z ogromnym zamiłowaniem do zawodu fizjoterapeuty oraz szkoleniowca. Jej pasją jest praca z kobietami w ciąży w szkole rodzenia a szczególnie możliwość zachęcania ich do aktywności w tym szczególnym okresie. W centrum Spasja prowadzi zajęcia z ćwiczeń dla kobiet w ciąży i połogu.

„...Mam nadzieję, że będzie nas więcej - osób, które zarażą przyszłe mamy i tatusiów swoją pasją..."

Prywatnie szczęśliwa mamą małego Kajetana.

Monika Maćków

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunki dietetyka. Obecnie pogłębia swoja wiedzę z zakresu psychodietetyki na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentami zawdzięcza licznym praktykom w szpitalach na terenie Wrocławia i Warszawy oraz współpracy z centrami medycznymi i szkołami rodzenia. Prywatnie pasjonatka nordic walking oraz kuchni świata. W Centrum Szkoleniowym Spasja prowadzi kursy i warsztaty poświęcone dietetyce, podczas których dba o przyjazną atmosferę, gdyż uważa, że zdobywanie wiedzy nie jest obowiązkiem, ale przyjemnością.

„Ważne jest to co jesz i jak jesz"

 

Marzena Sędziak

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Specjalizuje się w pracy z kobietami w ciąży. Wiedzę na ten temat zaczęła zdobywać na studiach pisząc pracę dyplomową o pozytywnym działaniu ćwiczeń wykonywanych przez kobiety ciężarne. Przeszła kurs doskonalący w zakresie profesjonalnego przygotowania do prowadzenia zajęć w szkole rodzenia, oraz terapię i masaż dla kobiet w ciąży, co praktycznie wykorzystuje prowadząc ćwiczenia w szkole rodzenia w „Centrum Mama i ja”. Również tam stosuje elementy poznane na innych specjalistycznych kursach (m.in. PNF, McKenzie) zapobiegając tym samym dolegliwościom typowym dla okresu ciąży (np. bólom kręgosłupa).
Jest certyfikowanym instruktorem masażu Shantala i właśnie z tej dziedziny prowadzi szkolenia w Centrum i Szkole Spasja. Prowadząc pokazy i indywidualne szkolenia dla rodziców przekonuje o korzystnym wpływie masażu na rozwój dziecka, jak również o niezwykle istotnym wzmacnianiu w ten sposób więzi.
Na co dzień pracuje w sklepie z obuwiem dziecięcym – „Zdrowa Stópka”, gdzie pełni funkcję doradcy ds. rehabilitacji.

Ewa Nowakowska-Stańkowska

 

Jest fantastycznym i przemiłym szkoleniowcem z dziedziny chustonoszenia dzieci i niemowląt. Aktywna mama z Klubu Kangura. Jej zainteresowanie tą tematyką wyniknęło z własnych doświadczeń życiowych. U jej córeczki zdiagnozowano dysplazję stawu biodrowego na skutek porodu pośladkowego. Dzięki noszeniu dziecka w chuście dziewczynka jest zupełnie zdrowa i prawidłowo się rozwija. Ewa zaraża swoją pasją  naszych kursantów a jej motto życiowe brzmi

 

„... dzieci są stworzone do bycia noszonymi..."

 

Paulina Głowacka

Studium Doktoranckie na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
Śląski Uniwersytet Medyczny 2008

Praca zawodowa:
Górnośląskie Centrum Medyczne
Świętokrzyskie Centrum Onkologii (Oddział Rehabilitacji)
Centrum Rehabilitacji FIZJOFIT
Klub Piłkarski SLAVIA
Prywatna Praktyka Fizjoterapeutyczna Leczenie ruchem
SPCSK im. Prof. Kornela Gibińskiego Oddział Rehabilitacji Neurologicznej

Kursy przebyte w zakresie metody kinesiotaping i inne:
Kurs Kinesio Taping Rowijający w ortopedii KT3
Kurs Kinesio Taping KT1/KT2
Kurs Kinesiotaping w medycynie i sporcie
Kurs Taping w rehabilitacji i sporcie
Kurs Ultrasonografia narządu ruchu i sonofeedback w codziennej pracy fizjoterapeuty
Kurs Reedukacja lokalnej stabilizacji lędźwiowego odcinka kręgosłupa
Kurs Nowoczesna koncepcja stabilizacji kończyn
Konferencja I Warsztaty – Diagnostyka i leczenie dysfunkcji odcinka lędźwiowego kręgosłupa..

 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej www.wszystkoociasteczkach.pl
projekt i realizacja: strony internetowe 7seconds