OFERTA SZKOLENIOWA

 

SPASJA Specjalistyczne Centrum Szkoleniowe organizuje szkolenia, kursy, pokazy, warsztaty. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje z zakresu szeroko rozumianej odnowy biologicznej, a w szczególności z masażu, kosmetyki twarzy i ciała.

Centrum SPASJA posiada wpis do (Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych), to oznacza że spełniamy najwyższe normy i kryteria jakości ustalone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

Po ukończeniu kursów wystawiamy zaświadczenia MEN III/I - respektowane na terenie całej Unii Europejskiej
Posiadamy również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Prac 

Z dużym powodzeniem organizujemy kierunki szkolenia dla osób bezrobotnych i wspieramy aktywizację zawodową.

Z naszych usług korzystają:

1. Pracownicy gabinetów kosmetycznych, masażu, SPA pragnący poszerzyć swoją wiedzę

2. Szkoły kosmetyczno-medyczne: przyszłe kosmetyczki, rehabilitanci, masażyści pragnący poszerzyć zakres wiadomości na konkretne tematy

3. Osoby powadzące własne gabinety SPA, odnowy biologicznej pragnący poszerzyć ofertę proponowanych usług

4. Centra odnowy biologicznej i duże ośrodki spa pragnące urozmaicić gamę proponowanych usług

5. Bezrobotni zarejestrowani w urzędach pracy, w ramach dokształcania lub ewentualnej zmiany zawodu

SPASJA nie jest firmą kosmetyczno-sprzedażową, naszą pasją jest samokształcenie się i przekazywanie wiedzy, dlatego też staraliśmy się zastąpić najbardziej popularną formę szkoleń, polegającą w rzeczywistości na ukrytej reklamie kosmetyków, rzetelniejszą formą szkolenia, polegającą na obiektywnym i wyczerpującym przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczącej konkretnego tematu. W myśl tej idei, podczas szkoleń pracujemy na kosmetykach różnych firm pozostawiając późniejszy wybór kosmetyków Państwu.


Poleca Pani IZA

Była to dla mnie niebywała okazja zdobycia wiedzy. Doświadczenie to na pewno wpłynie pozytywnie na mój dalszy rozwój. Super atmosfera, wspaniali ludzie,rewelacyjne szkolenia, profesjonalnie,rzetelnie i z jakim poczuciem humoru :D pozdrawiam was serdecznie do szybkiego zobaczenia.Polecam!!!

 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej www.wszystkoociasteczkach.pl
projekt i realizacja: strony internetowe 7seconds